Aktualne promocje na Ćwiartka z kurczaka stoisko mięsne z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Ćwiartka z kurczaka stoisko mięsne i ciesz się z najlepszych promocji na Ćwiartka z kurczaka stoisko mięsne w najniższej cenie.
Ale zauważ że w kaufie masz z kością i skóra, więc ta cena nie jest już tak okazyjna, chyba że ktoś np. jest w tym okresie zimowym na trochę większych tłuszczach i tą skóre będzie jadł. A co do indyka - jeśli chodzi o jakośc, nie ma porównania, indyk bije na głowe kurczaki, nie dość że jest dużo mniej nabijany antybiotykami (przez swoje słabe [...] Odpowiedzi: 7989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/30/2018 7:36:43 PM Liczba szacunów: 0 KAUFLAND DO - szynka wieprzowa EXTRA XXL 10,99zł/kg - mozzarella Galbani EXTRA XXL (3x125g) cena za zestaw 7,98zł - jogurt naturalny Zoot EXTRA XXL 3,79zł/ kg (wiaderko) - tuńczyk kawałki EXTRA XXL (2x185g) cena za zestaw 9,98zł - kukurydza Pudliszki EXTRA XXL (2x400g) cena 4,48zł - pomidory koktajlowe 3,99zł/kg - sałata rzymska mini [...] Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/10/2017 10:42:37 AM Liczba szacunów: 1 Co do piersi z indyka u mnie ejst napisane, kupon wygasa dzisiaj - 41% Cena na maksymalnie 2 kg /SFD/2019/4/24/ Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-04-24 22:00:52 Odpowiedzi: 7989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 4/24/2019 9:59:44 PM Liczba szacunów: 1 Nagłówek : Promocja Produkt: filet z piersi z indyka Cena: 13,33zł za 800g (za kg 16,66) Sklep/lokalizacja: Lidl Czas trwania promocji: od 10 lutego do 16 lutego Krótki opis produktu: -21% Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/7/2014 1:52:17 PM Liczba szacunów: 0 [...] i każdą wolną chwilę poświęcam żeby coś w niej napisać, poprawić. Dodatkowo zbieram na ściągacze na kolana i buty do trójboju. Cena za kilogram serc indyczych 8,50 zł, cena za kilogram piersi z indyka 20 zł, mniej więcej tyle samo gram muszę zjeść w ciągu dnia, więc oszczędność nie mała. W zdjęciach poniżej, dzisiejsze posiłki oraz [...] Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3225 Data: 12/15/2014 7:13:44 AM Liczba szacunów: 0 [...] się na pogawędki i jedyne co robią choćby z maszynami to podpierają je. Nie wspominając o wolnych ciężarach i wielostawach(what's this!?) Wracając do jedzenia, przykładowa cena 1 kg piersi z indyka w sklepie kosztuje tu 150 zł. Do najbliższego mięsnego mam 40 km ;) A nie mieszkam w jakiejś dziurze( 2 siłownie w miasteczku) Więc uwierzcie, że [...] Odpowiedzi: 144 Ilość wyświetleń: 11319 Data: 11/25/2012 12:35:58 PM Liczba szacunów: 0 kurde, u mnie 500g piersi z indyka/kurczaka kosztuje ok 10zł... , u ciebie 200g tylko 2,5zł... , taka cena jest w domach handlowych ( jak to jest w końcu...? u mnie w chacie też płaczą, że ja dużo wydajęna dietę. ja im wpajam, dokumentuję, że zjadam mniej albo tyle co oni, różnica to tylko, że zdrowiej, ale oni [...] Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 14655 Data: 11/28/2004 3:26:28 PM Liczba szacunów: 0 [...] mielone wołowe 5,99zł - pstrąg tęczowy, wędzony 2,39zł/100g - serek wiejski 3%tł 1,19zł - mleko wiejskie 2,49zł/l - mleko łaciate UHT 3,2% 2,29zł - żywiec zdrój 1,5l 1,29zł (cena za 1 przy zakupie 6, cena regularna 1,69zł/but.) - kasza orkiszowa 2,39zł - kasza gryczana 1,79zł - kasza bulgur 2,79zł AUCHAN DO - banany 2,99zł/kg - [...] Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/8/2017 7:06:30 PM Liczba szacunów: 3 [...] 4,99 zł oliwa z oliwek Gallo 0,5 l 9,99 zł olej lniany Kujawski 250 ml 5,99 zł frytki Aviko zig zag 900 g 3,99 zł mrożonki: szpinak/fasolka zielona/brokuł 450 g za 1,99 zł * cena przy zakupie 2 szt. jogurt naturalny 190 g 0,69 zł * cena przy zakupie 3 szt. jogurt naturalny z wapniem 250 g 0,75 zł * cena przy zakupie 4 szt. serek wiejski Piątnica [...] Odpowiedzi: 7989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/1/2019 5:40:36 PM Liczba szacunów: 1 Panowie, pierś z indyka w promo kosztuje ok. 16zł, cena mielonego indyka 8zł/kg powinna nieco powiedzieć o jakości tego mięsa :D Tylko mielone nie jest tylko z piersi, która jest najdroższą częścią, tylko też z pozostałych innych części indyka. Odpowiedzi: 7989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 10/21/2018 8:13:50 PM Liczba szacunów: 1 [...] taniej mąka basia wybrane rodzaje 2,69/1kg orzeszki ziemne 11,99/opakowanie 1kg pistacje 3,99/100g serek wiejski 200g piątnica 1,65/szt makaron barilla 2,99/opak 500g 2,69 cena z kuponem w aplikacji tuńczyk northatlantica kawałki 155g/130g różne rodzaje 4,49/puszka ryż risana 4x100g 2,49/opak oprócz tego art. gospodarstwa domowego, art. [...] Odpowiedzi: 7989 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/28/2019 11:00:09 AM Liczba szacunów: 0 Nagłówek :Promocja Produkt:Piersi z kurczaka, Piersi z idyka Cena:z kuraka 12,99. z indyka 8,99!!!!!!!!!!!!! Sklep/lokalizacja*: Wrocław! Czas trwania promocji: Nie wiadomo :( Krótki opis produktu: wziąłem 10kg indyka bo wiecej nie chcieli sprzedać :( a kuraka tez 10kg xd Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 3/13/2012 1:25:07 PM Liczba szacunów: 0 [...] 4,99 zł oliwa z oliwek Gallo 0,5 l 9,99 zł olej lniany Kujawski 250 ml 5,99 zł frytki Aviko zig zag 900 g 3,99 zł mrożonki: szpinak/fasolka zielona/brokuł 450 g za 1,99 zł * cena przy zakupie 2 szt. jogurt naturalny 190 g 0,69 zł * cena przy zakupie 3 szt. jogurt naturalny z wapniem 250 g 0,75 zł * cena przy zakupie 4 szt. serek wiejski Piątnica [...] Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/1/2019 5:41:04 PM Liczba szacunów: 0 Powszechnie wiadomo, że białko jest niezbędnym elementem diety, a jego odpowiednia podaż jest istotna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ma szczególne znaczenie dla osób aktywnych fizycznie, odchudzających się oraz budujących masę mięśniową. Proteiny stanowią podstawowy budulec mięśni, są niezbędne do regeneracji tkanek, są [...] Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 10/23/2017 3:02:06 PM Liczba szacunów: 0 [...] taniej mąka basia wybrane rodzaje 2,69/1kg orzeszki ziemne 11,99/opakowanie 1kg pistacje 3,99/100g serek wiejski 200g piątnica 1,65/szt makaron barilla 2,99/opak 500g 2,69 cena z kuponem w aplikacji tuńczyk northatlantica kawałki 155g/130g różne rodzaje 4,49/puszka ryż risana 4x100g 2,49/opak oprócz tego art. gospodarstwa domowego, art. [...] Odpowiedzi: 1933 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2/28/2019 10:59:53 AM Liczba szacunów: 1 Zdrowe Mięso Post Szybkie pytania bez logowania PRO [...] dnia piersi z kurczaka. Jakie produkty wysoko-białkowe warto uwzględnić w swojej diecie? - pierś z kurczaka (skoro jest w pytaniu) - polędwiczki wieprzowe (rozsądna cena i podobna kaloryka do piersi z kurczaka) - mięso z indyka - tuńczyk z puszki (raz w tygodniu nie zaszkodzi) - chude ryby takie jak: dorsz, mintaj, morszczuk, sandacz - [...] Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 259 Data: 12/15/2019 11:26:00 PM Liczba szacunów: 0 ~~~~Ciekawostki~~~~spox Post Odżywki i suplementy [...] firma Solger oferuje woreczki po 125g co odpowiada optymalnej porcji węglowodanów ( Doskonały smak, neutralny zapach, krótki czas gotowania ( i korzystna cena to kolejne zalety tego produktu. Problem może stanowić sposób przechowywania ugotowanego ryżu lecz i na to jest rada. Jak wiadomo, ryż jest produktem sypkim, dlatego [...] Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 19797 Data: 5/8/2003 7:49:41 PM Liczba szacunów: 0 Masa z Zabrzaninem str. 36 Post Trening dla początkujących [...] będę jadł. obecna waga 98 kg BTW na kg masy ciała b 2,5 g ( w tym 2,20 g pełnowartościowego) t 0,8 g w 2,4 g Koszt dzienny diety: Filety z indyka: 650 g dziennie * 16,90 zł (cena za kg) = 11,00 zł Jajka XL: 8 szt. * 0,40 zł = 3,20 zł Płatki owsiane: 100 g * 2,40 (cena za opakowanie 400 g) = 0,60 zł Ryż brązowy: 200 g * 2,40 zł (cena za opakowanie [...] Odpowiedzi: 363 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/1/2010 11:24:46 PM Liczba szacunów: 0 [...] z kurczaka serem chudym lub półtłustym w zestawieniu z ryżem/kaszą na obiad? chodzi, że łatwiejszy dostęp mam do sera w pobliskim sklepie niżeli do odległej masarni , no i cena pomiedzy tymi produktami też istotna. jeśli jadłbym co 3, 4 dzień na obiad jakieś zdrowe mięcho, a tak ser, to ok będzie? bo tak to wiadomo szynka z indyka czy inne [...] Odpowiedzi: 1758 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 1/13/2005 5:48:43 PM Liczba szacunów: 0 Protokół PePoNa Post Trening dla zaawansowanych [...] rynku... Zamówilem kilkadziesiac proszków zasadowych Langsteiner jako odpowiednik Ferrissowskiego Athletic Greens(w sprawie ktorego pisalem do producenta w Stanach) ale cena okazala sie byc zbyt droga - 77$ + przesylka z USA i jeszcze nie wiadomo czy przeszloby przez granice bo na produkty tego typu mają bana na POLSKE (wycofano [...] Odpowiedzi: 391 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 5/11/2013 6:02:19 AM Liczba szacunów: 0
Aktualne promocje na Sznycel z piersi kurczaka w marynacie ziołowej z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Sznycel z piersi kurczaka w marynacie ziołowej i ciesz się z najlepszych promocji na Sznycel z piersi kurczaka w marynacie ziołowej w najniższej cenie.
Niestety, ta okazja już wygasłalip 5. 2022Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:Więcej Produkty mięsneZnajdź więcej okazji Produkty mięsneSprawdź więcej okazjiOdkryj więcej ofert na głównej stronie Promka w Kauflandzie na pierś z kurczaka, niestety nałożyli limit tylko 3kg na jedną osobę Aktualizacje społecznościowe Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane. 6 Komentarzy
Oferty Wątroba z polskiego kurczaka 1kg i promocje internetowe prosto z najnowszej gazetki Kaufland Ta promocja na Wątroba z polskiego kurczaka 1kg jest aktualnie dostępna w Kaufland. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie aktualne gazetki Kaufland, gdzie znajdziesz wszystkie konkurencyjne oferty i rabaty.
W czwartek już Wigilia. Warto zatem skorzystać z bogatej oferty promocyjnej i zrobić zakupy jak najszybciej. W hipermarkecie znajdziemy duży wybór ryb. Jest świeży karp płat, halibut filet bez skóry, dorsz atlantycki, filet bez skóry, łosoś atlantycki XXL filet ze skórą (3,77 zł/100 g). W dobrej cenie jest karkówka wieprzowa bez kości (10,99 zł/1 kg), szynka wieprzowa, kulka (15,99 zł/1 kg), polędwiczka wieprzowa (19,99 zł/1 kg) i drób. Kupimy również tradycyjne wyborne wędliny na świąteczny stół – szynkę, schab, boczek rolowany. Do 24 grudnia kupimy w dobrych cenach gotowe potrawy wigilijne: uszka z kapustą i grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, kapustę wigilijną z grzybami, grochem (6,99 zł/500 g) czy kluski z makiem (6,99 zł/300 g), pieczarki faszerowane serem (3,59 zł/100 g). W promocji jest twaróg sernikowy, mascarpone Formagia, jaja klasa M, ser żółty podlaski, Radamer , ser brie Minitorte (2,99 zl/100 g), ser twarogowy krajanka (1,19 zł/100 g), twaróg Garwolin, różne rodzaje (3,29 zł/250 g) Super tanie są pomarańcze, cytryny, winogrona jasne (9,99 zł/1 kg), jabłka polskie: Gala, Szampion, Ligol, Jonagold (2,99 zl/1 kg) a także warzywa buraki czerwone, luzem (1, 49 zł/ 1 kg), ziemniaki myte 1,49 zł/1 kg, pomidory luzem (5,99 zł/1 kg), papryka czerwona, luzem (8,99 zł/1 kg), ogórki zielone, luzem (4,99 zł/1 kg) W super cenie są ciasta i słodycze np. but świąteczny ze słodyczami (9,49 zl/102 g) czy Mikołaje mini z czekolady BIO ( zł/125 g). Ale to nie wszystko. Miłośnicy piwa będą mogli otrzymać piwo Tyskie Gronie za darmo. Przy zakupie 10 butelek zapłacą tylko za 7, a pozostałe 3dostaną gratis. Maksymalnie można kupić 20 sztuk. W promocji jest też Coca-Cola, Sprite, Fanta (6,99 zł/2x2 l) Od poniedziałku do środy seniorzy w wyznaczonych godzinach między za wszystkie majonezy zapłacą 30 proc. taniej Zobacz w galerii co warto kupić w Kauflandzie Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka. MEGA HIT! Rossmann promocje. Perfumy Calvin Klein TANIEJ o ponad 100 złotych Dramatyczny apel sklepikarza. Błagam Was! Kupujcie u mnie w sklepiku
Nuggetsy z piersi kurczaka. Promocja wygasła! 8,99 zł. Aktualne promocje na Nuggetsy z piersi kurczaka z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Nuggetsy z piersi kurczaka i ciesz się z najlepszych promocji na Nuggetsy z piersi kurczaka w najniższej cenie.
'Urodzinowe hity cenowe' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Żeberka wieprzowe trójkąty 1 kg - 9,99 zł*.Pierś z kurczaka 1 kg - 14,99 zł**.Polędwica sopocka 1 kg - 16,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 14,99 zł. Limit dzienny 3 kg.** - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 18,99 zł. Limit dzienny 3 kg. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Okaż swoją miłość Tacie przecież tyle już się znacie' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 14,99 zł*.Ptasie mleczko Wedel 2x360 g - 19,98 Budweiser 6x500 ml - 17,94 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 18,99 zł. Limit dzienny 3 kg. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Tydzień XXL' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 14,99 zł*.Paski boczkowe Rzeźnik Szymon 1 kg - 14,99 sopocka 1 kg - 16,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 18,99 zł. Limit dzienny 3 kg. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Rudi grillować lubi' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Szynka wieprzowa bez kości 1 kg - 15,99 zł*.Pierś z kurczaka 1 kg - 15,99 zł**.Pomidory malinowe 1 kg - 8,99 zł.* - cena z Polokartą. Limit dzienny 3 kg. Cena bez Polokarty wynosi 16,99 zł.** - cena z Polokartą. Limit dzienny 3 kg. Cena bez Polokarty wynosi 19,39 zł. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Życzymy tego, co dobre' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Karkówka bez kości 1 kg - 14,99 zł*.Pierś z kurczaka 1 kg - 14,99 zł**.Kiełbasa biała surowa Rzeźnik Szymon 1 kg - 12,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 17,99 zł. Limit dzienny 4 kg.** - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 19,49 zł. Limit dzienny 3 kg. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'POLOtarcza i na więcej starcza' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Schab bez kości 1 kg - 8,99 zł*.Pierś z kurczaka 1 kg - 8,99 zł*.Kiełbasa biała surowa Rzeźnik Szymon 1 kg - 10,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 12,99 zł. Limit 3 kg na paragon. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Zakupy po Twojemu' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 8,99 zł*.Boczek carski 1 kg - 14,99 łososiowa Madej Wróbel 1 kg - 17,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 12,99 zł. Limit 3 kg na paragon. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Wszystko co ulubione na święta' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 8,99 zł*.Mandarynki 1 kg - 4,99 zł**.Pomidory szklarniowe 1 kg - 3,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 11,99 zł. Limit dzienny to 3 kg.** - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 5,99 zł. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Ulubione na polskich stołach' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 8,99 zł*.Boczek carski 1 kg - 12,99 polskie 1 kg - 1,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 11,99 zł. Limit dzienny to 3 kg. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania asortymentu. 'Hity tygodnia' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Polo promocje z gazetki Polo Market:Pierś z kurczaka 1 kg - 8,99 zł*.Polędwica łososiowa Madej Wróbel 1 kg - 16,99 czerwona 1 kg - 4,99 zł.* - cena z Polokartą. Cena bez Polokarty wynosi 10,99 zł. Oferta ważna od środy do wtorku lub według dat podanych na stronach, lub do wyczerpania specjalne Gazetki promocyjnePopularneNajnowsze Oferty specjalnePopularneNajnowsze
Aktualne promocje na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex z gazetki Kaufland. Sprawdź najnowsze oferty na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex i ciesz się z najlepszych promocji na Szynka eksportowa z piersi kurczaka krakus animex w najniższej cenie.
Ważny do: 2022-01-01 PRZEJDŹ DO OFERTY KOD NIE JEST POTRZEBNY Nowość od Resibo! ZESTAW SO MATCH BETTER - Prawdziwa rewolucja w kuracji retinolem Ważny do: 2021-11-11 PRZEJDŹ DO OFERTY KOD NIE JEST POTRZEBNY Jeszcze większe oszczędności - nawet 60% zniżki! Kup teraz! Ważny do: 2021-12-01 PRZEJDŹ DO OFERTY KOD NIE JEST POTRZEBNY KFC Wrappers! Hot Harissa, Kentucky Gold & Smoky BBQ! Zamów teraz z dostawą! Ważny do: 2022-02-23 PRZEJDŹ DO OFERTY KOD NIE JEST POTRZEBNY Perfumy znanych marek juz od 24,90 na
Wszystko świeże na Twoje cotygodniowe zakupy. Świeżuteńkie warzywa i owoce, smaczne sery z różnych regionów Europy, chleb prosto z pieca, aromatyczne wędliny, doskonałe mięso i delikatne ryby – odkryj jakość i świeżość produktów oferowanych w każdym naszym sklepie! Odkryj zalety świeżości. Poznaj szeroki wybór
#1 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:27 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Witam, powiedzcie mi jak to jest z piersią z kurczaka, czy da się ją kupować jakoś taniej powiedzmy hurtowo? W sklepach ceny są bardzo duże do 22zł za kg. Dla osoby niepracującej jest to problem, bo normalnej diety nie idzie ułożyć. Czym można zastąpić pierś(chodzi o inne rodzaje mięsa) tańsze cenowo? Wielu ludzi ma w diecie 3 posiłki dziennie oparte na białku z piersi z kurczaka, nie chce mi się wierzyć, że jedzą tego aż tyle patrząc na cenę za kg. Czyli można to kupić taniej,hurtowo? 0 Wróć do góry Doradca KFD Doradca KFD KFD pro Siemka, sprawdź ofertę specjalną: Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego: #2 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:35 bebech Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 1000 Wiem jak jest. Sam jadłem swego czasu kilogram piersi dziennie dostarczając ponad 200gram białka. Trochę kasy na to idzie. Próbuj albo upatrzec promocje albo kupowac: tunczyki, jajka, ryby, sery twarogowe chude. Innej opcji nie widzę. Swoją drogą 22zł to naprawdę sporo u mnie są po 16zł. 0 Wróć do góry #3 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:35 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła 22 zł za kg? W jakim sklepie ty widziałeś takie ceny. Ja kupuje w Lidlu lub biedronce. Ceny są spoko. Za 700-800g płacę koło 11-12zł. Zamiast kuraka możesz kupić ryby- filety rybne mrożone-dziś w Tesco kupiłem ponad 5 kg i zapłaciłem 20zł! 4zł za kg filetów z mintaja. Świetne źródło białka. 0 Wróć do góry #4 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:38 Layt Wiek: 28 Płeć:Mężczyzna Miasto:wrocław Staż [mies.]: mało ja jem 0,5 kg na dzień. To zależy od regionu bo u mnie kosztują 15 zł za kg, ale np. w każde duże święta a konkretnie po, są ogromne obniżki drobiu i 1kg/2-5zł i wtedy wykupuje do około 20kg ale też jestem ciekaw czy istnieje coś takiego ja hurtownia cyców z kury 0 Wróć do góry #5 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:43 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Idź do rzeźnika w swoim mieście i pogadaj. Zawsze można się dogadać. 0 Wróć do góry #6 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:46 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 1. Słuchajcie czyli powiedzcie coś więcej o tych rybach , jakie są najlepsze rodzaje? (mi tam smak gra 2 rzędną rolę , aby rosnąć) 2. Aż nie chce mi się wierzyć, że za 5kg ryby wychodzi 20zł (a ja jak głupi kupowałem piersi, 15-20zł za kg) Np. jak to cenowo wychodzi w sklepie Lidl, ktoś się orientuje? Dzięki bardzo za odpowiedzi, nie wiecie ile to dla mnie znaczy, bo jako uczeń mam tylko niewielkie kieszonkowe, co jakiś czas, a naprawdę zależy mi na kulturystyce i zdrowym odżywianiu. 0 Wróć do góry #7 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:46 Layt Wiek: 28 Płeć:Mężczyzna Miasto:wrocław Staż [mies.]: mało @Mainevant nie sądzę żeby to coś dało, musiałby być stałym klientem czyli i tak zacząłby od 22 zł, poza tym na pewno kupuje w sklepie jak lidl,tesco czy kaufland a tam ludzie zmieniają się co kilka miesięcy i ceny są ustalane przez sklep.@ironek93to może być tuńczyk,makrela(ma więcej tłuszczu pstrąg, na stronę lidla,kauflandu czy tesco i wybierz sklep w jakim chcesz zrobić zakupy (województwo,miasto,ulica itp.) tam są gazetki i zawsze możesz sprawdzić jaka jest cena, kiedy są promocje, wyprzedaże itd. a jeżeli znajdziesz jakąś rybe to sprawdź sobie na tej stronce: Edytowany przez Ganath, 02 wrzesień 2011 - 13:51 . 0 Wróć do góry #8 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:49 Loccus79 Wiek: 43 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 15x12 tak jak wyżej ryby, jaja, twaróg ale spróbuj mięso czerwone jest tłuste ale to zawsze jakiś zamiennik a tak swoją drogą to możesz kupić całego kuraka jest taniej a białko jest w każdej jego części mniej ale zawsze. 0 Wróć do góry #9 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:58 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Ok, zdecydowałem się na ryby. Dieta uczniowska uboga, więc trzeba jakoś radzić. Pierś z kurczaka to chyba danie zawodowca xD 0 Wróć do góry #10 Napisany 02 wrzesień 2011 - 13:59 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła W Poznaniu jak studiowałem miałem jednego rzeźnika. Poszedłem, pogadałem..Powiedziałem że będę kupował co jakiś czas.. Koleś odkładał mi najlepsze cycki i płaciłem taniej ale kupowałem u niego non stop./ Symbioza to podstawa panowie Z ryb najlepsze pod względem wartości odżywczych jak i smaku- mintaj, pstrąg, dorsz, tuńczyk, morszczuk. Nie kupuj pangi. Dziś cena w Tesco mnie rozwaliła więc musiałem kupić. Tak w ogóle to zwróćcie uwagę jak będziecie w Tesco- stoisko z włoszczyzną- można kupić znacznie taniej brokuły czy fasolkę szparagową luzem niż pakowaną. a pakowaną trzeba dać 4-5zł za 500g. Ja dziś za 1kg brokułów zapłaciłem 0 Wróć do góry #11 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:06 Kratos88 Wiek: 33 Płeć:Mężczyzna Miasto:Tylko Polska Staż [mies.]: 130+SW Mainevant dobrej jakości ten mintaj? U mnie w mieście wczoraj płaciłem za 1KG kuraka zł Bywają dni, że zjadam 710g piersi. 0 Wróć do góry #12 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:08 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Mainevant dobrej jakości ten mintaj?U mnie w mieście wczoraj płaciłem za 1KG kuraka złBywają dni, że zjadam 710g że zajmuje mi niecałe 5 100g masz 17g białka! 0 Wróć do góry #13 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:10 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 A jakbym powiedzmy jadł tego mintacja 0,5kg dziennie jak to by wyszło z ceną na miesiąc? Bo chodzi o to , czy taki filet ma dużo wody, nie wiem ile z tego filetu zostanie po odmrożeniu. Edytowany przez ironek93, 02 wrzesień 2011 - 14:15 . 0 Wróć do góry #14 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:15 Kratos88 Wiek: 33 Płeć:Mężczyzna Miasto:Tylko Polska Staż [mies.]: 130+SW Jasne że zajmuje mi niecałe 5 100g masz 17g białka!Jakiś czas temu miałem mintaja ale trochę się zraziłem, bo trafiłem na jutro do Tesco, może trafie na dobrą promocję. W takim wypadku 150g kuraka możnaby zamienić na 200g mintaja. 0 Wróć do góry #15 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:15 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła Kup od razu z 5 kg. Wrzucasz do zamrażarki i wyciągasz jak potrzebny. Za 1kg ja dziś płaciłem 4zł w Tesco ale w innych sklepach zapłacisz koło5-6zł max za 1kg. 0 Wróć do góry #16 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:29 piap1 Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Miasto:Kraków Staż [mies.]: rośnie 4zl za kg mintaja ? chyba jaja sobie robisz nigdy nie udało mi się kupic tej ryby taniej niż za 6,5zl 0 Wróć do góry #17 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:31 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła 4zl za kg mintaja ? chyba jaja sobie robisz nigdy nie udało mi się kupic tej ryby taniej niż za 6,5zlDziś w Tesco była promocja u mnie w mieście. 0 Wróć do góry #18 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:35 piap1 Wiek: 31 Płeć:Mężczyzna Miasto:Kraków Staż [mies.]: rośnie patrze teraz na gazetke z tesco i mintaj jest po 7zl za kg na PROMOCJI a normalnie kosztuje 11zl wiec nie piszcie glupot ze po 4 czy 5zl kupujecie 0 Wróć do góry #19 Napisany 02 wrzesień 2011 - 14:41 Mainevant Wiek: 37 Płeć:Mężczyzna Miasto:Piła patrze teraz na gazetke z tesco i mintaj jest po 7zl za kg na PROMOCJI a normalnie kosztuje 11zl wiec nie piszcie glupot ze po 4 czy 5zl kupujecieTo że w Twoim śmiesznym mieście ceny są wyższe nie znaczy że w każdym tak jest. 0 Wróć do góry #20 Napisany 02 wrzesień 2011 - 21:32 ironek93 Płeć:Mężczyzna Staż [mies.]: 24 Sluchajcie, a czemu mam nie kupować pangi? U mnie po 8zł teraz. A mintaja muszę dorwać jeszcze, obadać gdzie go sprzedają byłem w 3 sklepach w okolicy i nie ma, muszę szukać gdzieś dalej. 0 Wróć do góry
. 106 118 65 292 418 125 41 436
kaufland piers z kurczaka promocja